• پوستر شعار سال ۱۴۰۱


پوستر شعار سال ۱۴۰۱

سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین

نام گذاری سال های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی از ابتکارات مدیریتی مقام معظم انقلاب به شمار می آید.

رهبری و تعیین خط مشی های انقلاب اسلامی که انقلاب مستضعفین جهان و امید آزادیخواهان در مبارزه با استکبار و برقراری عدالت است.

هدف گذاری برای تحقق این شعارها و تعیین اولویت ها در سال های گذار به سمت به ثمر رساندن آن از سوی بنیان گذار انقلاب اسلامی و همچنین رهبری معظم به صورت دقیق پیگیری شده و می شود.

در همین راستا ار سال ۱۳۸۷ با توجه به گزارشات ارائه شده به مقام معظم رهبری و اشراف ایشان به نیازها و اولویت های کشور در عرصه های مختلف این شعار ها انتخاب و عنوان می شود.

رهبر انقلاب هدف از نام گذاری سال ها را به دو منظور مطرح می کنند، یکی جهت دادن به سیاست های اجرایی و عملکرد مسئولین دولتی و مسئولین حکومتی و یکی توجه افکار عمومی، یعنی افکار عمومی توجه پیدا کند به اینکه چه مسئله ای امروز برای کشور مهم است.

پوستر شعار سال ۱۴۰۱

سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین

اثر پیش رو:

پوستر طراحی شده شعار سال ۱۴۰۱ در معیارتی وی در ادامه طرح های مبتنی بر بیانات مقام معظم رهبری تحت عنوان گام دوم انقلاب اسلامی آماده شده است. مجموعه پوستر های گام دوم را میتوانید در این صفحه به همراه کلیپ های موشن گرافیک مرتبط به آن مشاهده و دانلود نمایید.

هدف از تولید این اثر که توسط هنرمندان مجموعه معیار ایده پردازی وطراحی شده است توجه افکار عمومی به اهمیت شعار سال بوده است.

نگاه به دستاوردهای علمی و تولید دانش بنیان کاربردی برای برطرف کردن نیازهای اساسی کشور و اشتغال زایی به پشتوانه نیروی جوان و متخصص در این اثر نمایان است.

پوستر ها و بهترین کلیپ های موشن گرافیک را که توسط معیار تی وی تهیه و تولید شده است را در صفحه اصلی وب سابت و دیگر صفحات اجتماعی پیگیری نمایید.

 

دانلود پوستر از اینجا

شعار سال اربعین سنه،چهل سالگى، گام دوم انقلاب اسلامی، رهبر معظم انقلاب، کلیپ موشن گرافیک

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:

دیدگاه های پوستر شعار سال ۱۴۰۱
برای نوشتن دیدگاه و نقد خود درباره این پست ابتدا وارد شوید.
همچنین مشاهده کنید
پوستر ویژه شهادت امام جواد (ع)
پوستر ، ثبت است بر جریده‌ عالم دوام ما ویژه شهادت شهید بهشتی
داغ بر داغ پوستر ویژه صانحه هواپیمای اوکراینی
پوستر شهادت حاج آقا سلیمانی